Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, altı uygarlığı barındıran ünlü höyük bulmacada nedir?

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, altı uygarlığı barındıran ünlü höyük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, altı uygarlığı barındıran ünlü höyük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, altı uygarlığı barındıran ünlü höyük“ sorusuna cevap olarak “KİNET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmacada hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük, bulmaca çözümü hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük, hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük ne demek, hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük açıklaması, sözlükte hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük, bulmaca soruları hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük, hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük tanımı, bulmaca sözlüğü 'hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük', hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük nedir, hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük, sözlük hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük, bulmaca hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük, sözlükte hatay’ın dörtyol ilçesinde altı uygarlığı barındıran ünlü höyük ne