Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm bulmacada nedir?

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm“ sorusuna cevap olarak “KENGERLİDÜZ”, “TEKKOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm ne, sözlükte hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm, hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm açıklaması, bulmacada hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm, hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm, bulmaca çözümü hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm, bulmaca hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm, hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm tanımı, bulmaca sözlüğü 'hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm', hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm nedir, bulmaca soruları hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm, sözlük hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm, hatay’ın dörtyol ilçesinde “tabiatı koruma alanı” kapsamına alınan bir orm ne demek