Hatay yöresine özgü,cevizli bir hamur tatlısı bulmacada nedir?

Hatay yöresine özgü,cevizli bir hamur tatlısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hatay yöresine özgü,cevizli bir hamur tatlısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hatay yöresine özgü,cevizli bir hamur tatlısı“ sorusuna cevap olarak “KEREBİÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmacada hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı, hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı tanımı, sözlükte hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı ne, hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı, bulmaca çözümü hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı, hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı nedir, bulmaca sözlüğü 'hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı', bulmaca soruları hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı, sözlük hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı, bulmaca hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı, hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı ne demek, sözlükte hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı, hatay yöresine özgücevizli bir hamur tatlısı açıklaması