Hatay yöresine özgü, cevizli bir hamur tatlısı bulmacada nedir?

Hatay yöresine özgü, cevizli bir hamur tatlısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hatay yöresine özgü, cevizli bir hamur tatlısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hatay yöresine özgü, cevizli bir hamur tatlısı“ sorusuna cevap olarak “KEREBİÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı, hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı nedir, bulmaca çözümü hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı, bulmaca sözlüğü 'hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı', hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı tanımı, sözlük hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı, sözlükte hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı, bulmacada hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı, hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı ne demek, sözlükte hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı ne, hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı açıklaması, hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı, bulmaca hatay yöresine özgü cevizli bir hamur tatlısı