Hastane, daha çok akıl hastanesi bulmacada nedir?

Hastane, daha çok akıl hastanesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastane, daha çok akıl hastanesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastane, daha çok akıl hastanesi“ sorusuna cevap olarak “DARÜŞŞİFA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

hastane daha çok akıl hastanesi tanımı, hastane daha çok akıl hastanesi, bulmaca çözümü hastane daha çok akıl hastanesi, bulmacada hastane daha çok akıl hastanesi, hastane daha çok akıl hastanesi nedir, bulmaca soruları hastane daha çok akıl hastanesi, sözlük hastane daha çok akıl hastanesi, hastane daha çok akıl hastanesi ne demek, sözlükte hastane daha çok akıl hastanesi, bulmaca sözlüğü 'hastane daha çok akıl hastanesi', hastane daha çok akıl hastanesi açıklaması, sözlükte hastane daha çok akıl hastanesi ne, bulmaca hastane daha çok akıl hastanesi