Hastalıktan Etkilenmiş, Hastalıklı, Patolojik bulmacada nedir?

Hastalıktan Etkilenmiş, Hastalıklı, Patolojik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastalıktan Etkilenmiş, Hastalıklı, Patolojik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastalıktan Etkilenmiş, Hastalıklı, Patolojik“ sorusuna cevap olarak “MORBİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik, sözlük hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik, sözlükte hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik ne, hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik nedir, bulmaca sözlüğü 'hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik', hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik, hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik ne demek, hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik açıklaması, bulmacada hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik, hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik tanımı, bulmaca çözümü hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik, bulmaca hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik, bulmaca soruları hastalıktan etkilenmiş hastalıklı patolojik