Hasta, yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye bulmacada nedir?

Hasta, yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hasta, yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hasta, yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye“ sorusuna cevap olarak “SALACAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye, hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye açıklaması, sözlükte hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye, sözlükte hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye ne, sözlük hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye, bulmaca hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye, hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye tanımı, hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye nedir, hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye, bulmaca sözlüğü 'hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye', bulmaca soruları hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye, hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye ne demek, bulmacada hasta yaralı ya da ölü taşınan ağaç sedye