Hasta Olmama Durumu, Esenlik bulmacada nedir?

Hasta Olmama Durumu, Esenlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hasta Olmama Durumu, Esenlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hasta Olmama Durumu, Esenlik“ sorusuna cevap olarak “AFİYET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

hasta olmama durumu esenlik tanımı, bulmacada hasta olmama durumu esenlik, sözlükte hasta olmama durumu esenlik ne, hasta olmama durumu esenlik ne demek, hasta olmama durumu esenlik, bulmaca sözlüğü 'hasta olmama durumu esenlik', sözlük hasta olmama durumu esenlik, bulmaca çözümü hasta olmama durumu esenlik, sözlükte hasta olmama durumu esenlik, hasta olmama durumu esenlik nedir, bulmaca hasta olmama durumu esenlik, bulmaca soruları hasta olmama durumu esenlik, hasta olmama durumu esenlik açıklaması