Hasta Olmama Durumu, Esenlik bulmacada nedir?

Hasta Olmama Durumu, Esenlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hasta Olmama Durumu, Esenlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hasta Olmama Durumu, Esenlik“ sorusuna cevap olarak “AFİYET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlük hasta olmama durumu esenlik, hasta olmama durumu esenlik açıklaması, hasta olmama durumu esenlik nedir, hasta olmama durumu esenlik, bulmaca hasta olmama durumu esenlik, bulmacada hasta olmama durumu esenlik, sözlükte hasta olmama durumu esenlik ne, sözlükte hasta olmama durumu esenlik, hasta olmama durumu esenlik ne demek, bulmaca çözümü hasta olmama durumu esenlik, bulmaca sözlüğü 'hasta olmama durumu esenlik', hasta olmama durumu esenlik tanımı, bulmaca soruları hasta olmama durumu esenlik