Hareket etmeyen, kımıldamayan,sakin bulmacada nedir?

Hareket etmeyen, kımıldamayan,sakin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hareket etmeyen, kımıldamayan,sakin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hareket etmeyen, kımıldamayan,sakin“ sorusuna cevap olarak “DİNGİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlük hareket etmeyen kımıldamayansakin, bulmaca hareket etmeyen kımıldamayansakin, hareket etmeyen kımıldamayansakin, bulmaca çözümü hareket etmeyen kımıldamayansakin, hareket etmeyen kımıldamayansakin nedir, hareket etmeyen kımıldamayansakin tanımı, sözlükte hareket etmeyen kımıldamayansakin, sözlükte hareket etmeyen kımıldamayansakin ne, hareket etmeyen kımıldamayansakin ne demek, bulmaca soruları hareket etmeyen kımıldamayansakin, bulmacada hareket etmeyen kımıldamayansakin, hareket etmeyen kımıldamayansakin açıklaması, bulmaca sözlüğü 'hareket etmeyen kımıldamayansakin'