Hareket Etmeyen, Kımıldamayan, Sakin bulmacada nedir?

Hareket Etmeyen, Kımıldamayan, Sakin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hareket Etmeyen, Kımıldamayan, Sakin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hareket Etmeyen, Kımıldamayan, Sakin“ sorusuna cevap olarak “DİNGİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları hareket etmeyen kımıldamayan sakin, hareket etmeyen kımıldamayan sakin ne demek, bulmaca çözümü hareket etmeyen kımıldamayan sakin, sözlük hareket etmeyen kımıldamayan sakin, hareket etmeyen kımıldamayan sakin nedir, hareket etmeyen kımıldamayan sakin açıklaması, sözlükte hareket etmeyen kımıldamayan sakin ne, hareket etmeyen kımıldamayan sakin, bulmaca sözlüğü 'hareket etmeyen kımıldamayan sakin', bulmacada hareket etmeyen kımıldamayan sakin, hareket etmeyen kımıldamayan sakin tanımı, sözlükte hareket etmeyen kımıldamayan sakin, bulmaca hareket etmeyen kımıldamayan sakin