Hantal, kaba ve anlayışsız kimse bulmacada nedir?

Hantal, kaba ve anlayışsız kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hantal, kaba ve anlayışsız kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hantal, kaba ve anlayışsız kimse“ sorusuna cevap olarak “ABULLABUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

hantal kaba ve anlayışsız kimse tanımı, bulmacada hantal kaba ve anlayışsız kimse, hantal kaba ve anlayışsız kimse nedir, bulmaca soruları hantal kaba ve anlayışsız kimse, sözlükte hantal kaba ve anlayışsız kimse ne, hantal kaba ve anlayışsız kimse, bulmaca sözlüğü 'hantal kaba ve anlayışsız kimse', sözlükte hantal kaba ve anlayışsız kimse, hantal kaba ve anlayışsız kimse ne demek, bulmaca hantal kaba ve anlayışsız kimse, bulmaca çözümü hantal kaba ve anlayışsız kimse, sözlük hantal kaba ve anlayışsız kimse, hantal kaba ve anlayışsız kimse açıklaması