Hanımeligillerden, bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen, zeytinimsi bulmacada nedir?

Hanımeligillerden, bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen, zeytinimsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hanımeligillerden, bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen, zeytinimsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hanımeligillerden, bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen, zeytinimsi“ sorusuna cevap olarak “KARTOPU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi, hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi tanımı, hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi açıklaması, sözlükte hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi ne, bulmaca çözümü hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi, bulmaca sözlüğü 'hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi', hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi ne demek, hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi nedir, sözlükte hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi, bulmacada hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi, bulmaca soruları hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi, hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi, bulmaca hanımeligillerden bir çok türü süs bitkisi olarak yetiştirilen zeytinimsi