Ham demir madeninin eritildiği büyük ocak, fırın bulmacada nedir?

Ham demir madeninin eritildiği büyük ocak, fırın“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ham demir madeninin eritildiği büyük ocak, fırın” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ham demir madeninin eritildiği büyük ocak, fırın“ sorusuna cevap olarak “HADDEHANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın nedir, sözlükte ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın, ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın', sözlük ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın, ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın ne demek, sözlükte ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın ne, bulmaca ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın, bulmaca çözümü ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın, ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın, ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın tanımı, bulmaca soruları ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın, bulmacada ham demir madeninin eritildiği büyük ocak fırın