Halkın yararlanması için yapılan okul, çeşme, hastane vb yapı bulmacada nedir?

Halkın yararlanması için yapılan okul, çeşme, hastane vb yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halkın yararlanması için yapılan okul, çeşme, hastane vb yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halkın yararlanması için yapılan okul, çeşme, hastane vb yapı“ sorusuna cevap olarak “HAYRAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmacada halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı, sözlükte halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı ne, sözlük halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı, halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı ne demek, halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı nedir, bulmaca halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı, halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı tanımı, bulmaca çözümü halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı, bulmaca sözlüğü 'halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı', halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı, halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı açıklaması, sözlükte halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı, bulmaca soruları halkın yararlanması için yapılan okul çeşme hastane vb yapı