Halk Dilinde Boşboğaz, Söz Taşıyan bulmacada nedir?

Halk Dilinde Boşboğaz, Söz Taşıyan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk Dilinde Boşboğaz, Söz Taşıyan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk Dilinde Boşboğaz, Söz Taşıyan“ sorusuna cevap olarak “YALAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

halk dilinde boşboğaz söz taşıyan ne demek, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde boşboğaz söz taşıyan', bulmaca halk dilinde boşboğaz söz taşıyan, bulmaca soruları halk dilinde boşboğaz söz taşıyan, sözlükte halk dilinde boşboğaz söz taşıyan, bulmacada halk dilinde boşboğaz söz taşıyan, sözlükte halk dilinde boşboğaz söz taşıyan ne, halk dilinde boşboğaz söz taşıyan açıklaması, halk dilinde boşboğaz söz taşıyan, bulmaca çözümü halk dilinde boşboğaz söz taşıyan, halk dilinde boşboğaz söz taşıyan nedir, halk dilinde boşboğaz söz taşıyan tanımı, sözlük halk dilinde boşboğaz söz taşıyan