Halk Dilinde Bedavacı, Asalak bulmacada nedir?

Halk Dilinde Bedavacı, Asalak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk Dilinde Bedavacı, Asalak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk Dilinde Bedavacı, Asalak“ sorusuna cevap olarak “ABACI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları halk dilinde bedavacı asalak, halk dilinde bedavacı asalak nedir, halk dilinde bedavacı asalak açıklaması, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde bedavacı asalak', halk dilinde bedavacı asalak, bulmaca çözümü halk dilinde bedavacı asalak, halk dilinde bedavacı asalak tanımı, sözlükte halk dilinde bedavacı asalak ne, halk dilinde bedavacı asalak ne demek, sözlük halk dilinde bedavacı asalak, bulmaca halk dilinde bedavacı asalak, sözlükte halk dilinde bedavacı asalak, bulmacada halk dilinde bedavacı asalak