Halatın aşınabilecek yerine sarılan bez, halat sargısı bulmacada nedir?

Halatın aşınabilecek yerine sarılan bez, halat sargısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halatın aşınabilecek yerine sarılan bez, halat sargısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halatın aşınabilecek yerine sarılan bez, halat sargısı“ sorusuna cevap olarak “BADERNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı, sözlükte halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı ne, bulmaca sözlüğü 'halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı', halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı nedir, halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı tanımı, sözlük halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı, sözlükte halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı, halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı açıklaması, bulmaca çözümü halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı, bulmacada halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı, bulmaca soruları halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı, halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı ne demek, halatın aşınabilecek yerine sarılan bez halat sargısı