Halı, kilim veya bez dokunan tezgah bulmacada nedir?

Halı, kilim veya bez dokunan tezgah“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 4 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halı, kilim veya bez dokunan tezgah” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halı, kilim veya bez dokunan tezgah“ sorusuna cevap olarak “HAMA”, “HANA”, “ISDAR”, “ISTAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlükte halı kilim veya bez dokunan tezgah, bulmaca soruları halı kilim veya bez dokunan tezgah, bulmaca halı kilim veya bez dokunan tezgah, bulmacada halı kilim veya bez dokunan tezgah, halı kilim veya bez dokunan tezgah ne demek, sözlük halı kilim veya bez dokunan tezgah, halı kilim veya bez dokunan tezgah tanımı, sözlükte halı kilim veya bez dokunan tezgah ne, halı kilim veya bez dokunan tezgah açıklaması, bulmaca sözlüğü 'halı kilim veya bez dokunan tezgah', halı kilim veya bez dokunan tezgah, halı kilim veya bez dokunan tezgah nedir, bulmaca çözümü halı kilim veya bez dokunan tezgah