Halı, Kilim Veya Bez Dokuma Tezgahı bulmacada nedir?

Halı, Kilim Veya Bez Dokuma Tezgahı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halı, Kilim Veya Bez Dokuma Tezgahı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halı, Kilim Veya Bez Dokuma Tezgahı“ sorusuna cevap olarak “HAMA”, “HANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada halı kilim veya bez dokuma tezgahı, halı kilim veya bez dokuma tezgahı nedir, halı kilim veya bez dokuma tezgahı tanımı, sözlükte halı kilim veya bez dokuma tezgahı ne, halı kilim veya bez dokuma tezgahı açıklaması, sözlükte halı kilim veya bez dokuma tezgahı, bulmaca halı kilim veya bez dokuma tezgahı, halı kilim veya bez dokuma tezgahı, bulmaca soruları halı kilim veya bez dokuma tezgahı, sözlük halı kilim veya bez dokuma tezgahı, bulmaca çözümü halı kilim veya bez dokuma tezgahı, halı kilim veya bez dokuma tezgahı ne demek, bulmaca sözlüğü 'halı kilim veya bez dokuma tezgahı'