Haksızlığa Uğramış Olan, Mağdur bulmacada nedir?

Haksızlığa Uğramış Olan, Mağdur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Haksızlığa Uğramış Olan, Mağdur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Haksızlığa Uğramış Olan, Mağdur“ sorusuna cevap olarak “KIYGIN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte haksızlığa uğramış olan mağdur ne, sözlükte haksızlığa uğramış olan mağdur, haksızlığa uğramış olan mağdur ne demek, haksızlığa uğramış olan mağdur nedir, haksızlığa uğramış olan mağdur açıklaması, bulmaca haksızlığa uğramış olan mağdur, sözlük haksızlığa uğramış olan mağdur, bulmaca sözlüğü 'haksızlığa uğramış olan mağdur', bulmaca çözümü haksızlığa uğramış olan mağdur, haksızlığa uğramış olan mağdur, bulmacada haksızlığa uğramış olan mağdur, bulmaca soruları haksızlığa uğramış olan mağdur, haksızlığa uğramış olan mağdur tanımı