Haiti'de,bir Avrupalı İle Bir Siyahın Birleşmesinden Doğan Melez Kimseye Verilen Ad bulmacada nedir?

Haiti'de,bir Avrupalı İle Bir Siyahın Birleşmesinden Doğan Melez Kimseye Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Haiti'de,bir Avrupalı İle Bir Siyahın Birleşmesinden Doğan Melez Kimseye Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Haiti'de,bir Avrupalı İle Bir Siyahın Birleşmesinden Doğan Melez Kimseye Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “MULATTO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

bulmacada haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad, haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad, haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad tanımı, haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad nedir, bulmaca haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad, haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad', sözlük haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad, sözlükte haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad ne, bulmaca çözümü haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad, bulmaca soruları haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad, sözlükte haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad, haitidebir avrupalı i̇le bir siyahın birleşmesinden doğan melez kimseye verilen ad ne demek