Hafif Duruma Getirmek, Hafifletmek bulmacada nedir?

Hafif Duruma Getirmek, Hafifletmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hafif Duruma Getirmek, Hafifletmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hafif Duruma Getirmek, Hafifletmek“ sorusuna cevap olarak “YEĞNİLTMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlük hafif duruma getirmek hafifletmek, hafif duruma getirmek hafifletmek ne demek, hafif duruma getirmek hafifletmek açıklaması, hafif duruma getirmek hafifletmek, hafif duruma getirmek hafifletmek nedir, bulmaca sözlüğü 'hafif duruma getirmek hafifletmek', bulmaca çözümü hafif duruma getirmek hafifletmek, bulmaca hafif duruma getirmek hafifletmek, sözlükte hafif duruma getirmek hafifletmek, sözlükte hafif duruma getirmek hafifletmek ne, bulmaca soruları hafif duruma getirmek hafifletmek, bulmacada hafif duruma getirmek hafifletmek, hafif duruma getirmek hafifletmek tanımı