Haber Alma, Haber Verme, Haberleşme bulmacada nedir?

Haber Alma, Haber Verme, Haberleşme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Haber Alma, Haber Verme, Haberleşme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Haber Alma, Haber Verme, Haberleşme“ sorusuna cevap olarak “ENFORMASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada haber alma haber verme haberleşme, sözlükte haber alma haber verme haberleşme ne, bulmaca çözümü haber alma haber verme haberleşme, bulmaca soruları haber alma haber verme haberleşme, haber alma haber verme haberleşme, bulmaca sözlüğü 'haber alma haber verme haberleşme', sözlük haber alma haber verme haberleşme, haber alma haber verme haberleşme nedir, haber alma haber verme haberleşme tanımı, haber alma haber verme haberleşme ne demek, bulmaca haber alma haber verme haberleşme, haber alma haber verme haberleşme açıklaması, sözlükte haber alma haber verme haberleşme