Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli, yağmur getirmeyen fırtına bulmacada nedir?

Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli, yağmur getirmeyen fırtına“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli, yağmur getirmeyen fırtına” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli, yağmur getirmeyen fırtına“ sorusuna cevap olarak “URAGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına tanımı, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına, bulmaca sözlüğü 'hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına', hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına ne demek, sözlük hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına, sözlükte hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına ne, sözlükte hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına, bulmacada hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına, bulmaca hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına nedir, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına açıklaması, bulmaca çözümü hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli yağmur getirmeyen fırtına