Hırka, Ceket' Anlamındaki Yerel Sözcük bulmacada nedir?

Hırka, Ceket' Anlamındaki Yerel Sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hırka, Ceket' Anlamındaki Yerel Sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hırka, Ceket' Anlamındaki Yerel Sözcük“ sorusuna cevap olarak “İLBADİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hırka ceket anlamındaki yerel sözcük ne, hırka ceket anlamındaki yerel sözcük nedir, hırka ceket anlamındaki yerel sözcük ne demek, bulmaca soruları hırka ceket anlamındaki yerel sözcük, hırka ceket anlamındaki yerel sözcük tanımı, sözlükte hırka ceket anlamındaki yerel sözcük, hırka ceket anlamındaki yerel sözcük, bulmaca sözlüğü 'hırka ceket anlamındaki yerel sözcük', bulmacada hırka ceket anlamındaki yerel sözcük, bulmaca hırka ceket anlamındaki yerel sözcük, bulmaca çözümü hırka ceket anlamındaki yerel sözcük, sözlük hırka ceket anlamındaki yerel sözcük, hırka ceket anlamındaki yerel sözcük açıklaması