Hıristiyanlarda, manastırda yaşayan, evlenmemiş papaz, rahip bulmacada nedir?

Hıristiyanlarda, manastırda yaşayan, evlenmemiş papaz, rahip“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hıristiyanlarda, manastırda yaşayan, evlenmemiş papaz, rahip” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hıristiyanlarda, manastırda yaşayan, evlenmemiş papaz, rahip“ sorusuna cevap olarak “KESİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip tanımı, hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip, bulmaca çözümü hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip, sözlük hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip, hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip ne demek, bulmaca soruları hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip, hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip nedir, bulmacada hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip, bulmaca hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip, hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip açıklaması, sözlükte hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip ne, bulmaca sözlüğü 'hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip', sözlükte hıristiyanlarda manastırda yaşayan evlenmemiş papaz rahip