Hıristiyanlıkta, ilk günahı silmek ve Hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem bulmacada nedir?

Hıristiyanlıkta, ilk günahı silmek ve Hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hıristiyanlıkta, ilk günahı silmek ve Hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hıristiyanlıkta, ilk günahı silmek ve Hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem“ sorusuna cevap olarak “VAFTİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

sözlük hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem, bulmacada hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem, hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem nedir, bulmaca sözlüğü 'hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem', hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem açıklaması, sözlükte hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem ne, hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem, bulmaca soruları hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem, sözlükte hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem, hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem ne demek, bulmaca çözümü hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem, bulmaca hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem, hıristiyanlıkta ilk günahı silmek ve hıristiyanlaştırmak amacıyla yapılan kutsal işlem tanımı