Hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin, papaz tarafından bağışlanması bulmacada nedir?

Hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin, papaz tarafından bağışlanması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin, papaz tarafından bağışlanması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin, papaz tarafından bağışlanması“ sorusuna cevap olarak “ABSOLÜSYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması, bulmaca hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması, hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması ne demek, bulmaca sözlüğü 'hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması', hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması nedir, hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması açıklaması, sözlük hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması, bulmacada hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması, bulmaca soruları hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması, sözlükte hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması, sözlükte hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması ne, hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması, hıristiyanlıkta günah çıkaran kimsenin papaz tarafından bağışlanması tanımı