Granitle Aynı Kimyasal Yapıda, İçinde Mikrolitler Olan Kayaç, Liparit bulmacada nedir?

Granitle Aynı Kimyasal Yapıda, İçinde Mikrolitler Olan Kayaç, Liparit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Granitle Aynı Kimyasal Yapıda, İçinde Mikrolitler Olan Kayaç, Liparit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Granitle Aynı Kimyasal Yapıda, İçinde Mikrolitler Olan Kayaç, Liparit“ sorusuna cevap olarak “RİYOLİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit, granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit açıklaması, sözlükte granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit, granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit ne demek, bulmaca soruları granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit, granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit, bulmaca sözlüğü 'granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit', sözlük granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit, sözlükte granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit ne, granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit tanımı, granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit nedir, bulmacada granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit, bulmaca çözümü granitle aynı kimyasal yapıda i̇çinde mikrolitler olan kayaç liparit