Gramerde biçim bilgisi, yapı bilgisi bulmacada nedir?

Gramerde biçim bilgisi, yapı bilgisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gramerde biçim bilgisi, yapı bilgisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gramerde biçim bilgisi, yapı bilgisi“ sorusuna cevap olarak “MORFOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi, gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi ne demek, gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi nedir, gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi tanımı, bulmaca sözlüğü 'gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi', sözlük gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi, bulmaca çözümü gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi, sözlükte gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi ne, gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi açıklaması, sözlükte gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi, bulmaca soruları gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi, bulmacada gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi, bulmaca gramerde biçim bilgisi yapı bilgisi