Giysinin yaka, kol, etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge bulmacada nedir?

Giysinin yaka, kol, etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Giysinin yaka, kol, etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Giysinin yaka, kol, etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge“ sorusuna cevap olarak “BİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge, bulmaca çözümü giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge, giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge nedir, bulmaca sözlüğü 'giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge', bulmaca soruları giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge, sözlükte giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge ne, giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge ne demek, giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge açıklaması, sözlükte giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge, giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge tanımı, bulmaca giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge, giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge, bulmacada giysinin yaka kol etek çevresine kendi kumaşından ya da başka kumaştan ge