Gezip Tozan, Bir Yerde Durmayan bulmacada nedir?

Gezip Tozan, Bir Yerde Durmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gezip Tozan, Bir Yerde Durmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gezip Tozan, Bir Yerde Durmayan“ sorusuna cevap olarak “YELEĞENCE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

gezip tozan bir yerde durmayan tanımı, bulmaca sözlüğü 'gezip tozan bir yerde durmayan', gezip tozan bir yerde durmayan nedir, sözlük gezip tozan bir yerde durmayan, bulmacada gezip tozan bir yerde durmayan, sözlükte gezip tozan bir yerde durmayan, bulmaca gezip tozan bir yerde durmayan, gezip tozan bir yerde durmayan, gezip tozan bir yerde durmayan açıklaması, bulmaca soruları gezip tozan bir yerde durmayan, gezip tozan bir yerde durmayan ne demek, sözlükte gezip tozan bir yerde durmayan ne, bulmaca çözümü gezip tozan bir yerde durmayan