Gevezelik, Boşboğazlık, Çok Konuşmaklık bulmacada nedir?

Gevezelik, Boşboğazlık, Çok Konuşmaklık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gevezelik, Boşboğazlık, Çok Konuşmaklık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gevezelik, Boşboğazlık, Çok Konuşmaklık“ sorusuna cevap olarak “BEZER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık ne demek, bulmacada gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık, sözlükte gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık ne, bulmaca çözümü gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık, bulmaca gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık, bulmaca soruları gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık, gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık nedir, sözlük gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık, gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık açıklaması, gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık, bulmaca sözlüğü 'gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık', gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık tanımı, sözlükte gevezelik boşboğazlık çok konuşmaklık