Geveze,sözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük bulmacada nedir?

Geveze,sözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geveze,sözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geveze,sözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük“ sorusuna cevap olarak “VAZALAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük, gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük tanımı, bulmaca çözümü gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük, gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük ne demek, bulmaca gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük, sözlükte gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük ne, bulmacada gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük, bulmaca sözlüğü 'gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük', gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük, sözlükte gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük, gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük açıklaması, sözlük gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük, gevezesözünü bilmez anlamında yerel bir sözcük nedir