Gevşemek, ek yerlerinden ayrılmak, oynamak bulmacada nedir?

Gevşemek, ek yerlerinden ayrılmak, oynamak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gevşemek, ek yerlerinden ayrılmak, oynamak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gevşemek, ek yerlerinden ayrılmak, oynamak“ sorusuna cevap olarak “KAĞŞAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

sözlük gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak, bulmaca soruları gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak, sözlükte gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak, gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak ne demek, gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak, gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak nedir, sözlükte gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak ne, bulmaca sözlüğü 'gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak', bulmacada gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak, gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak açıklaması, bulmaca çözümü gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak, bulmaca gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak, gevşemek ek yerlerinden ayrılmak oynamak tanımı