Gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara, günümüzde ise Av bulmacada nedir?

Gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara, günümüzde ise Av“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara, günümüzde ise Av” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara, günümüzde ise Av“ sorusuna cevap olarak “ABORİJİN”, “ABORJİNLER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av, gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av ne demek, bulmaca sözlüğü 'gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av', bulmaca soruları gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av, sözlükte gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av ne, gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av, gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av tanımı, bulmaca çözümü gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av, gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av açıklaması, bulmacada gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av, sözlük gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av, gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av nedir, sözlükte gerçekte herhangi bir ülkede ilk olarak yaşayan insanlara günümüzde ise av