Genellikle kışın akan,yazın kuruyan küçük çay bulmacada nedir?

Genellikle kışın akan,yazın kuruyan küçük çay“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle kışın akan,yazın kuruyan küçük çay” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle kışın akan,yazın kuruyan küçük çay“ sorusuna cevap olarak “DERE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmacada genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay, genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay tanımı, sözlük genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay, genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay açıklaması, sözlükte genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay ne, bulmaca sözlüğü 'genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay', bulmaca soruları genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay, genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay nedir, genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay ne demek, genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay, bulmaca genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay, sözlükte genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay, bulmaca çözümü genellikle kışın akanyazın kuruyan küçük çay