Genellikle köy ve kasaba evlerinde, üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık bulmacada nedir?

Genellikle köy ve kasaba evlerinde, üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle köy ve kasaba evlerinde, üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle köy ve kasaba evlerinde, üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık“ sorusuna cevap olarak “HAYAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlük genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık, bulmacada genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık, bulmaca soruları genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık, genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık ne demek, bulmaca genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık, genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık nedir, bulmaca sözlüğü 'genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık', genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık açıklaması, genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık tanımı, sözlükte genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık, bulmaca çözümü genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık, genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık, sözlükte genellikle köy ve kasaba evlerinde üstü kapalı bir ya da birkaç yanı açık ne