Genellikle 12 Martta görülen, Batı Karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına bulmacada nedir?

Genellikle 12 Martta görülen, Batı Karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle 12 Martta görülen, Batı Karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle 12 Martta görülen, Batı Karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına“ sorusuna cevap olarak “HUSUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına tanımı, sözlükte genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına, bulmaca çözümü genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına, bulmaca genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına, genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına açıklaması, bulmaca sözlüğü 'genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına', sözlükte genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına ne, sözlük genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına, genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına ne demek, genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına nedir, bulmacada genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına, genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına, bulmaca soruları genellikle 12 martta görülen batı karadeniz’e özgü şiddetli bir fırtına