Gemi bordalarına, küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik bulmacada nedir?

Gemi bordalarına, küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gemi bordalarına, küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gemi bordalarına, küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik“ sorusuna cevap olarak “LOMBAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlük gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik, bulmaca gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik, bulmaca çözümü gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik, bulmaca sözlüğü 'gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik', gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik, bulmaca soruları gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik, gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik tanımı, gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik nedir, gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik ne demek, sözlükte gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik, sözlükte gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik ne, gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik açıklaması, bulmacada gemi bordalarına küpeştelerine açılan dörtgen biçiminde delik