Gelincikgillerden, Kapsüllerinden Afyon, Tohumlarından Yağ Çıkarılan Bir Yıllık Ve Otsu Bir Kültür Bitkisi bulmacada nedir?

Gelincikgillerden, Kapsüllerinden Afyon, Tohumlarından Yağ Çıkarılan Bir Yıllık Ve Otsu Bir Kültür Bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gelincikgillerden, Kapsüllerinden Afyon, Tohumlarından Yağ Çıkarılan Bir Yıllık Ve Otsu Bir Kültür Bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gelincikgillerden, Kapsüllerinden Afyon, Tohumlarından Yağ Çıkarılan Bir Yıllık Ve Otsu Bir Kültür Bitkisi“ sorusuna cevap olarak “HASHAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı106

Anahtar Kelimeler:

gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi açıklaması, bulmaca gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi, gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi, bulmaca sözlüğü 'gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi', bulmaca çözümü gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi, gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi tanımı, gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi ne demek, bulmaca soruları gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi, sözlükte gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi ne, gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi nedir, bulmacada gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi, sözlükte gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi, sözlük gelincikgillerden kapsüllerinden afyon tohumlarından yağ çıkarılan bir yıllık ve otsu bir kültür bitkisi