Gelişmiş, İri Yapılı, Sağlam bulmacada nedir?

Gelişmiş, İri Yapılı, Sağlam“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gelişmiş, İri Yapılı, Sağlam” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gelişmiş, İri Yapılı, Sağlam“ sorusuna cevap olarak “GÜRBÜZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü gelişmiş i̇ri yapılı sağlam, bulmaca sözlüğü 'gelişmiş i̇ri yapılı sağlam', sözlükte gelişmiş i̇ri yapılı sağlam ne, bulmaca gelişmiş i̇ri yapılı sağlam, sözlük gelişmiş i̇ri yapılı sağlam, bulmacada gelişmiş i̇ri yapılı sağlam, gelişmiş i̇ri yapılı sağlam tanımı, gelişmiş i̇ri yapılı sağlam, bulmaca soruları gelişmiş i̇ri yapılı sağlam, sözlükte gelişmiş i̇ri yapılı sağlam, gelişmiş i̇ri yapılı sağlam açıklaması, gelişmiş i̇ri yapılı sağlam nedir, gelişmiş i̇ri yapılı sağlam ne demek