Gelişmemek, Yeniliklere Açık Olmamak bulmacada nedir?

Gelişmemek, Yeniliklere Açık Olmamak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gelişmemek, Yeniliklere Açık Olmamak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gelişmemek, Yeniliklere Açık Olmamak“ sorusuna cevap olarak “DONMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü gelişmemek yeniliklere açık olmamak, bulmacada gelişmemek yeniliklere açık olmamak, gelişmemek yeniliklere açık olmamak açıklaması, sözlükte gelişmemek yeniliklere açık olmamak ne, gelişmemek yeniliklere açık olmamak, sözlük gelişmemek yeniliklere açık olmamak, bulmaca sözlüğü 'gelişmemek yeniliklere açık olmamak', sözlükte gelişmemek yeniliklere açık olmamak, gelişmemek yeniliklere açık olmamak tanımı, gelişmemek yeniliklere açık olmamak ne demek, bulmaca soruları gelişmemek yeniliklere açık olmamak, bulmaca gelişmemek yeniliklere açık olmamak, gelişmemek yeniliklere açık olmamak nedir