Geleneksel Türk evlerinde, odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan, en az bir insan boyu yüksekliğinde dolap,yatak yorgan konulan yer, yüklük. Asma kat. Mutfakta yüksekte ve geniş raf bulmacada nedir?

Geleneksel Türk evlerinde, odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan, en az bir insan boyu yüksekliğinde dolap,yatak yorgan konulan yer, yüklük. Asma kat. Mutfakta yüksekte ve geniş raf“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geleneksel Türk evlerinde, odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan, en az bir insan boyu yüksekliğinde dolap,yatak yorgan konulan yer, yüklük. Asma kat. Mutfakta yüksekte ve geniş raf” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geleneksel Türk evlerinde, odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan, en az bir insan boyu yüksekliğinde dolap,yatak yorgan konulan yer, yüklük. Asma kat. Mutfakta yüksekte ve geniş raf“ sorusuna cevap olarak “MUSANDIRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı33
Harf Sayısı219

Anahtar Kelimeler:

geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf ne demek, bulmaca soruları geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf, bulmacada geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf, sözlükte geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf, geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf açıklaması, geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf nedir, sözlükte geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf ne, geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf, bulmaca çözümü geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf, bulmaca geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf, geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf tanımı, sözlük geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf, bulmaca sözlüğü 'geleneksel türk evlerinde odalarda kapı yanında bulunan ya da kapının yer aldığı duvar boyunca uzanan en az bir insan boyu yüksekliğinde dolapyatak yorgan konulan yer yüklük. asma kat. mutfakta yüksekte ve geniş raf'