Geçirgen bir zardan süzerek, zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek bulmacada nedir?

Geçirgen bir zardan süzerek, zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geçirgen bir zardan süzerek, zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geçirgen bir zardan süzerek, zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek“ sorusuna cevap olarak “HEMODİYALİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek, bulmaca geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek nedir, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek ne demek, bulmaca soruları geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek açıklaması, sözlük geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek tanımı, sözlükte geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek ne, sözlükte geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek, bulmacada geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek, bulmaca sözlüğü 'geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek'