Geçirgen Bir Zardan Süzerek, Zehirli Artıkları Ayıklamak Ve Kanı Temizlemek İçin Kullanılan Tedavi Yöntemi bulmacada nedir?

Geçirgen Bir Zardan Süzerek, Zehirli Artıkları Ayıklamak Ve Kanı Temizlemek İçin Kullanılan Tedavi Yöntemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geçirgen Bir Zardan Süzerek, Zehirli Artıkları Ayıklamak Ve Kanı Temizlemek İçin Kullanılan Tedavi Yöntemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geçirgen Bir Zardan Süzerek, Zehirli Artıkları Ayıklamak Ve Kanı Temizlemek İçin Kullanılan Tedavi Yöntemi“ sorusuna cevap olarak “HEMODİYALİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı106

Anahtar Kelimeler:

sözlükte geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi ne, sözlük geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi, sözlükte geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi açıklaması, bulmacada geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi tanımı, bulmaca sözlüğü 'geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi', geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi nedir, bulmaca soruları geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi, geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi ne demek, bulmaca geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi, bulmaca çözümü geçirgen bir zardan süzerek zehirli artıkları ayıklamak ve kanı temizlemek i̇çin kullanılan tedavi yöntemi