Geçerli ve değerli olma, sürüm bulmacada nedir?

Geçerli ve değerli olma, sürüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geçerli ve değerli olma, sürüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geçerli ve değerli olma, sürüm“ sorusuna cevap olarak “REVAC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük geçerli ve değerli olma sürüm, geçerli ve değerli olma sürüm nedir, geçerli ve değerli olma sürüm, geçerli ve değerli olma sürüm ne demek, bulmacada geçerli ve değerli olma sürüm, bulmaca sözlüğü 'geçerli ve değerli olma sürüm', sözlükte geçerli ve değerli olma sürüm, geçerli ve değerli olma sürüm tanımı, bulmaca soruları geçerli ve değerli olma sürüm, bulmaca çözümü geçerli ve değerli olma sürüm, geçerli ve değerli olma sürüm açıklaması, sözlükte geçerli ve değerli olma sürüm ne, bulmaca geçerli ve değerli olma sürüm