Güzel kokulu yaprakları yemeklere konan, nane ve yabankekiğinin ortak adı bulmacada nedir?

Güzel kokulu yaprakları yemeklere konan, nane ve yabankekiğinin ortak adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güzel kokulu yaprakları yemeklere konan, nane ve yabankekiğinin ortak adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güzel kokulu yaprakları yemeklere konan, nane ve yabankekiğinin ortak adı“ sorusuna cevap olarak “BARSAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

sözlükte güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı ne, bulmaca çözümü güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı, sözlük güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı, bulmaca sözlüğü 'güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı', güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı nedir, bulmaca güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı, bulmacada güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı, güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı ne demek, güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı, güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı açıklaması, bulmaca soruları güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı, sözlükte güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı, güzel kokulu yaprakları yemeklere konan nane ve yabankekiğinin ortak adı tanımı