Gürgengillerin, Kerestesinden Yararlanılan Beyaz Kabuklu Bir Türü bulmacada nedir?

Gürgengillerin, Kerestesinden Yararlanılan Beyaz Kabuklu Bir Türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gürgengillerin, Kerestesinden Yararlanılan Beyaz Kabuklu Bir Türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gürgengillerin, Kerestesinden Yararlanılan Beyaz Kabuklu Bir Türü“ sorusuna cevap olarak “AKAĞAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü, gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü ne demek, gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü, bulmaca soruları gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü, bulmaca gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü, gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü tanımı, gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü nedir, gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü açıklaması, bulmaca çözümü gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü, sözlükte gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü ne, bulmacada gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü, bulmaca sözlüğü 'gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü', sözlük gürgengillerin kerestesinden yararlanılan beyaz kabuklu bir türü