Güney Anadolu’da yetişen,patatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki bulmacada nedir?

Güney Anadolu’da yetişen,patatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güney Anadolu’da yetişen,patatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güney Anadolu’da yetişen,patatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KOLAKAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı107

Anahtar Kelimeler:

güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki nedir, sözlükte güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki ne, güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki tanımı, güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki ne demek, güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki açıklaması, bulmaca sözlüğü 'güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki', bulmaca soruları güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki, sözlük güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki, bulmaca güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki, bulmacada güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki, güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki, sözlükte güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki, bulmaca çözümü güney anadolu’da yetişenpatatese ve yer elmasına benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan otsu bir bitki